KŘIŠŤÁLOVÁ MONIKA

Prodlužování vlasůProdloužení a zahuštění vašich vlasů, pomocí krásných středoevropských vlasových pramenů.Jedná se o pravé vlasové prameny,nebarvené a nijak chemicky upravené.Každý culík je originál.Tyto vlásky se dále mohou barvit,odbarvovat jako vaše vlastní vlasy.Údržba těchto vlasů je nenáročná,prakticky stejná,jako u vlastních vlasů.Není potřeba používat žádnou speciální vlasovou kosmetiku.Můžete používat přípravky,n jaké jste zvyklé.pouze na pročesávání vlasů je speciální kartáč.Tento kartáč od nás dostanete jako dárek.

Vlasy prodlužujeme tzv. metodou KERATIN ZA TEPLA.Při správném postupu aplikace vlasových pramenů,tato metoda nijak nepoškodí vaše vlastní vlasy,stejně tak při opětovném posunutí.

Při výběru odstínů vlasů se řídíme čtyřmi základními odstíny.Od černé až po tmavou blond.V případě přání zákaznice se vlásky nabarví čí odbarví do požadovaného odstínu.Na výběr jsou také různé délky a stupně vlnitosti.Vlásky si můžete objednat rovné,vlnité nebo kudrnaté,v délkách od 20cm až po délku 50cm.

Pro prodloužení vlasů je potřeba 100,někdy i více pramenů.Záleží na hustotě vašich vlasů.Pro zahuštění vašich vlasů postačí 50 pramenů.