KŘIŠŤÁLOVÁ MONIKA

Prodlužování řas


Na rozdíl od posledních metod, kdy se na vlastní řasy po dokonalém odlíčení a odmaštění lepily celé snopečky řas, ať už zezhora nebo zespoda, je tato metoda mnohem preciznější a šetrnější. Lepí se vždy jedna řasa na jednu vlastní řasu a procesu předchází také důkladné odmaštění, přičemž by klientka neměla 48 hodin před aplikací mít na očích ani make-up, ani řasenku.

 Existuje velké množství druhů a kromě černé barvy si můžete zvolit i hnědou nebo barevné, chystáte-li se na speciální party. Jelikož řasy rostou ve třech řadách, je potřeba si tyto řady pečlivě oddělit a nevynechat ani jednu z nich. V tom spočívá ona výsledná přirozenost.

 

Údržba je nenáročná

Nalepené řasy drží tak dlouho, dokud vám vaše vlastní řasa nevypadne. Běžně se chodí na doplnění cca po měsíci od první aplikace. Líčit se samozřejmě můžete tak, jak jste byly doposud zvyklé. Rozdíl je v odličovadlech a řasence. Nesmí se používat nic, co by bylo na mastném základu. V salonu vám prodají speciální řasenku, která řasy nalíčí, pročeše a neponičí. Nevhodné jsou zejména voděodolné řasenky. Voda jako taková nevadí, takže se nemusíte bát chodit třeba do bazénu. Ke snadnějšímu odličování můžete použít např. tyčinky do uší. Když dodržujete postup, se kterým vás pochopitelně odbornice po zákroku seznámí, vydrží řasy opravdu dlouho.

 

Praktické informace
  • První aplikace trvá cca 2 a půl hodiny a vydrží cca měsíc i déle
  • Doplnění je nutné cca po třech týdnech až měsíci a trvá 1 a půl hodiny
  • Řasy se odličují vodou
  • Umělé řasy nezatěžují oko ani vlastní řasy, jsou vyrobené z lehkého přírodního materiálu
  • Materiál i lepidlo jsou voděodolné, neomezují vás ani při sportu a relaxu, ale po aplikaci se nesmí 48 hodin do sauny ani bazénu, řasy se nesmí dostat do kontaktu s vodou
  • Používají se řasy o délce od 7 do 9 mm a mají navíc 3 různé síly
  • Barevná škála řas je pestrá - od černé přes hnědou, vínovou, sytě růžovou, starorůžovou, žlutou, zelenou, modrou a klasickou fialovou; lze zdobit i jednorázovými kamínky apod.
  • Umělých řas byste se neměla dotýkat jinak, než jemně speciálním kartáčkem, je zakázáno si mnout oči
  • Jestliže chcete umělé řasy odstranit, nechte to opět na odbornici, abyste si nevytrhala vlastní řasy

Emporio lashes

Emporio lashes1.jpg