KŘIŠŤÁLOVÁ MONIKA

MasážeNabízíme: relaxační a regenerační masáže šíje,zad nohou rukou,popřípadě celkovou masáž,masáže lávovými kameny,mokrou pedikúru,depilaci celého těla a další

Žijeme v době, která na nás klade mnoho nároků, a tak není divu, že si občas připadáme vyčerpaní, cítíme bolesti zad a hlavy. Tehdy můžeme dojít k závěru, že by nebylo špatné vyzkoušet masáž. Někdo jde na masáž opravdu jen při potížích, u někoho se z toho postupem času vyvine pravidelný rituál.

Klasická masáž

Tento druh masírování je užíván k mírnění bolestí, regeneraci svalů, ztlumení napětí a uklidnění celého organismu. Může být celková nebo zaměřena jen na vybrané části těla. Je vhodná jako prevence před onemocněním, odbourává stresu, uvolňuje ztuhlou šíji, ramena, záda, končetiny, podporuje detoxikaci organizmu a navozuje příjemné uvolnění těla.

Regenerační masáž

Podstatou celého výsledného efektu je skutečnost, že masážními hmaty je možné dosáhnout účinku nejen bezprostředně v místě, kde dotyk působí, ale i ve vzdálenějších částech těla. Hlubšími masážními hmaty lze rozrušit srůsty, jizevnatou tkáň v kloubních pouzdrech nebo šlachových pochvách, urychlit vstřebávání atd.

Sportovní a rekondiční masáž

Tento druh masáží je určen zejména k osvěžení a odstranění únavy. Přispívá k regeneraci svalstva, brání zkracování jednotlivých svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Působí též příznivě na krevní oběh. Prostřednictvím lymfatického  systému z těla odstraňuje veškeré škodlivé látky.

Reflexní masáž

Jedná se o metodu využívající reflexní body převážně na chodidlech, na něž se působí tlakem. Ty mají přímou souvislost s jednotlivými tělesnými orgány. Právě jejich správnou stimulací je tedy možné dostat tělo do původní přirozené harmonie.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny (hot stones)

je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu.Provádí se za pomocí specielních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje.Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Teplo z kamenů přináší nevšední relaxační zážitek a zároveň zlepšuje krevní oběh.